Aanvang
Einde
Zwembad Hoogvliet
Middenbaan-Zuid 400, 3191 AH Hoogvliet
Maandag 18.00
18.45
19.45
21.15
18.45
19.45
21.15
22.30
Waterpolo: Mini's (SCOM) / EG1-pupillen
Waterpolo: DG1-pupillen / DG3-pupillen
Waterpolo: Dames / C-meisjes
Waterpolo: Heren 1 / Heren 2

Dinsdag 18:00 19:30 wedstrijdzwemmen alleen wedstrijdzwemmers alle leeftijden

Woensdag 18:00 19:00 wedstrijdzwemmen minioren/junioren 1

Donderdag 20.00 21.15 Waterpolo: Heren 4 / Heren 5 / A-jeugd

Vrijdag 19.00
19.45
20.30
19.45
20.30
21.15
Waterpolo: Mini's (SCOM) / EG1-pupillen
Waterpolo: DG1-pupillen (SCOM) / DG3-pupillen
Waterpolo: Dames

 

 
Aanvang
Einde
Zwembad De Dukdalf
Reede 2a, 3232 CV Brielle
Maandag 20.00

21.30 Waterpolo: Heren 4 / Heren 5 / A-jeugd
Vrijdag 19.15
20.15
20.15
21.15
Waterpolo: C-meisjes
Waterpolo: C-jongens

 

 
Aanvang
Einde
Zwembad De Rozenburcht
Zuidzijde 35, 3181 LR Rozenburg
Maandag 17.45

18.30
19.15
20.00
20.00
18.30

19.15
20.00
21.00
21.30
Waterpolo: Mini's (De Zeehond '73 / De Duck)
                 EG2-pupillen / DG2-pupillen
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd/ Masters
Waterpolo: C-jongens
Waterpolo: Heren 3

Dinsdag 06:00 07:30 wedstrijdzwemmen alle leeftijden
Woensdag 17.30
18.15

18.15
18.15
19.00

19.00
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd
Waterpolo: Mini's (De Zeehond '73/ De Duck) 
                 EG2-pupillen/ DG2-pupillen (zwemtraining)
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd

Donderdag 18.00
18.45
20.30
18.45
19.30
21.30
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd/ Masters
Waterpolo: Heren 1 / Heren 2 / Heren 3

Vrijdag 17.45 18.30 Waterpolo: Mini's (De Zeehond '73 / De Duck)
                 EG2-pupillen
                 DG1-pupillen (De Zeehond '73 / De Duck)
                 DG2-pupillen

Zondag 08:30 10:00 wedstrijdzwemmen alle leeftijden

Voor meer informatie over de verschillende takken binnen onze vereniging kunt u contact opnemen via ons contactformulier op de website of op een van de trainingen met onze hoofdtrainers:

Zwemmen: Marjan Vroegindeweij
Waterpolo: Bart Erkelens