Vorig jaar Volgend jaar
Per jaar
Evenementen voor
2019
Januari 2019
  • Zaterdag, 19 Januari 2019 14:00 - 14:45
    Jeugd DG1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 14:45 - 15:30
    Jongens CJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 15:30 - 16:15
    Meisjes CM1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 16:15 - 17:00
    Heren 5 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 17:00 - 17:45
    Dames 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 17:45 - 18:30
    Jongens AJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 18:45 - 19:30
    Heren 4 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 19:30 - 20:15
    Heren 3 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 20:15 - 21:00
    Heren 2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 19 Januari 2019 21:00 - 21:45
    Heren 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 09:00 - 09:45
    Dames 1 :: De Does - Leiderdorp

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 10:30 - 11:15
    Jeugd EG1 :: Rivi?rabad - Spijkenisse

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 11:30 - 12:15
    Heren 5 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 11:55 - 12:40
    Heren 4 :: Rivi?rabad - Spijkenisse

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 12:15 - 13:00
    Jongens AJ1 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 12:45 - 13:30
    Jongens CJ2 :: Kerkpolder - Delft

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 13:10 - 13:55
    Jeugd EG2 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 13:25 - 14:10
    Jongens CJ1 :: Rivi?rabad - Spijkenisse

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 13:30 - 14:15
    Heren 3 :: Inge de Bruijn Zwembad - Barendrecht

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 13:50 - 14:35
    Heren 1 :: De Sniep - Waddinxveen

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 14:15 - 15:00
    Jeugd DG1 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 26 Januari 2019 15:00 - 15:45
    Jeugd DG3 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

Februari 2019
  • Zaterdag, 02 Februari 2019 13:30 - 14:15
    Jeugd EG2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 14:00 - 14:45
    Jeugd EG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 14:00 - 14:45
    Jeugd DG2 :: Sportcentrum Dukdalf - Brielle

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 14:10 - 14:55
    Jeugd DG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 14:40 - 15:25
    Jeugd DG3 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 14:55 - 15:40
    Jongens CJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 15:30 - 16:15
    Meisjes CM1 :: Sportcentrum Dukdalf - Brielle

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 15:40 - 16:25
    Jongens CJ2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 16:25 - 17:10
    Heren 5 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 17:10 - 17:55
    Heren 3 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 17:55 - 18:40
    Dames 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 18:40 - 19:25
    Jongens AJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 19:40 - 20:25
    Heren 4 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 20:25 - 21:10
    Heren 2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 02 Februari 2019 21:10 - 21:55
    Heren 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 09:45 - 10:30
    Heren 2 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 10:30 - 11:15
    Heren 3 :: Sportcentrum Blokweer - Alblasserdam

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 11:25 - 12:10
    Heren 5 :: De Hoge Devel B.V. - Zwijndrecht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 11:40 - 12:25
    Jeugd DG1 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 12:00 - 12:45
    Jongens AJ1 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 12:25 - 13:10
    Jeugd EG1 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 12:45 - 13:30
    Jeugd EG2 :: Sportcentrum Blokweer - Alblasserdam

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 12:55 - 13:40
    Jongens CJ1 :: De Hoge Devel B.V. - Zwijndrecht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 14:25 - 15:10
    Heren 1 :: De Hoge Devel B.V. - Zwijndrecht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 15:30 - 16:15
    Jeugd DG2 :: Inge de Bruijn Zwembad - Barendrecht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 15:50 - 16:35
    Jeugd DG3 :: De Hofstee - Bergambacht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 16:30 - 17:15
    Jongens CJ2 :: De Hofstee - Bergambacht

  • Zaterdag, 09 Februari 2019 17:15 - 18:00
    Meisjes CM1 :: De Hofstee - Bergambacht


24 jan 2019 09:00
Wedstrijdzwemmen
25 jan 2019 09:00
Wedstrijdzwemmen
26 jan 2019 09:00
Wedstrijdzwemmen
26 jan 2019 09:00
Dames 1
26 jan 2019 10:30
Jeugd EG1
26 jan 2019 11:30
Heren 5
26 jan 2019 11:55
Heren 4
26 jan 2019 12:15
Jongens AJ1
26 jan 2019 12:45
Jongens CJ2
26 jan 2019 13:10
Jeugd EG2
26 jan 2019 13:25
Jongens CJ1
26 jan 2019 13:30
Heren 3
26 jan 2019 13:50
Heren 1
26 jan 2019 14:15
Jeugd DG1
26 jan 2019 15:00
Jeugd DG3