Vorig jaar Volgend jaar
Per jaar
Evenementen voor
2018
Januari 2018
  • Zaterdag, 13 Januari 2018 14:15 - 15:00
    Jeugd DG1 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 15:00 - 15:45
    Jeugd DG2 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 15:30 - 16:15
    Jongens CJ1 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 16:40 - 17:25
    Meisjes BM1 :: De Sniep - Waddinxveen

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 18:15 - 19:00
    Heren 4 :: De Wel - Nieuwkoop

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 18:15 - 19:00
    Jongens AJ1 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 18:45 - 19:30
    Jongens BJ1 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 19:30 - 20:15
    Heren 3 :: De Veur - Zoetermeer

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 19:30 - 20:15
    Heren 2 :: Sportcomplex de Wilgenring - Rotterdam

  • Zaterdag, 13 Januari 2018 21:20 - 22:05
    Dames 1 :: De Tweesprong - Alkemade

  • Zondag, 14 Januari 2018 16:00 - 16:45
    Jeugd EG1 :: Inge de Bruijn Zwembad - Barendrecht

  • Donderdag, 18 Januari 2018 20:30 - 21:30
    Oefenwedstrijd in De Rozenburcht :: Zwembad De Rozenburcht

  • Zaterdag, 20 Januari 2018 14:00 - 14:45
    Jeugd EG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 20 Januari 2018 14:40 - 15:25
    Jeugd DG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 20 Januari 2018 15:25 - 16:10
    Jongens CJ1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zondag, 21 Januari 2018 13:30 - 14:15
    Jeugd EG2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 14:10 - 14:55
    Jeugd DG2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 14:55 - 15:40
    Jongens BJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 15:40 - 16:25
    Heren 3 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 16:25 - 17:10
    Jongens AJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 17:20 - 18:05
    Dames 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 18:05 - 18:50
    Heren 4 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 21 Januari 2018 18:50 - 19:35
    Heren 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 14:00 - 14:45
    Jeugd EG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 14:15 - 15:00
    Jeugd EG2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 14:40 - 15:25
    Jeugd DG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 14:55 - 15:40
    Jeugd DG2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 15:40 - 16:25
    Heren 4 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 16:25 - 17:10
    Jongens AJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 17:20 - 18:05
    Heren 3 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 18:05 - 18:50
    Heren 2 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 18:50 - 19:35
    Dames 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 27 Januari 2018 19:35 - 20:20
    Heren 1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zondag, 28 Januari 2018
    Minipolo Watertoernooi :: De Wilgenring - Rotterdam

Februari 2018
  • Vrijdag, 02 Februari 2018 20:15 - 21:00
    Heren 4 :: De Hofstee - Bergambacht

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 16:00 - 16:45
    Dames 1 :: De Wellen - s-Gravendeel

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 16:00 - 16:45
    Jeugd DG2 :: Polderbad - Nieuwerkerk aan den IJssel

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 16:15 - 17:00
    Jongens BJ1 :: De Hofstee - Bergambacht

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 17:30 - 18:15
    Jeugd EG1 :: De Wellen - s-Gravendeel

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 18:00 - 18:45
    Heren 2 :: De Waterstee - Numansdorp

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 18:15 - 19:00
    Jeugd DG1 :: De Wellen - s-Gravendeel

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 19:05 - 19:50
    Heren 1 :: Polderbad - Nieuwerkerk aan den IJssel

  • Zaterdag, 03 Februari 2018 20:20 - 21:05
    Heren 3 :: Polderbad - Nieuwerkerk aan den IJssel

  • Zondag, 04 Februari 2018 14:15 - 15:00
    Jeugd EG2 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zondag, 04 Februari 2018 18:00 - 18:45
    Jongens CJ1 :: Sportboulevard - Dordrecht

  • Zaterdag, 10 Februari 2018 14:00 - 14:45
    Jeugd EG2 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 10 Februari 2018 14:40 - 15:25
    Jeugd EG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 10 Februari 2018 15:20 - 16:05
    Jeugd DG1 :: Hoogvliet - Hoogvliet Rotterdam

  • Zaterdag, 10 Februari 2018 16:00 - 16:45
    Jongens CJ1 :: De Rozenburcht - Rozenburg

  • Zaterdag, 10 Februari 2018 16:45 - 17:30
    Meisjes BM1 :: De Rozenburcht - Rozenburg


17 nov 2018 09:30
Wedstrijdzwemmen
17 nov 2018 13:30
Wedstrijdzwemmen
17 nov 2018 13:45
Wedstrijdzwemmen
17 nov 2018 14:00
Jeugd DG2
17 nov 2018 14:00
Jeugd EG1
17 nov 2018 14:40
Jeugd DG3
17 nov 2018 15:25
Jeugd DG1
17 nov 2018 15:30
Jongens CJ2
17 nov 2018 16:00
Heren 5
17 nov 2018 16:15
Meisjes CM1
17 nov 2018 16:45
Heren 4
17 nov 2018 17:30
Dames 1
17 nov 2018 18:15
Jongens AJ1
17 nov 2018 19:15
Heren 3
17 nov 2018 20:00
Heren 2