In het Seizoen 2017 - 2018 heeft startgemeenschap SCOM/ De Zeehond'73 de volgende teams in de competitie:

Team Poule
   
Heren 1 Rayon West Bond 3e Klasse A
Heren 2 Rayon West 4e Klasse D
Heren 3 Rayon West 4e klasse C
Heren 4 Rayon West 5e Klasse B
Dames 1 Rayon West 2e Klasse A
Jongens AJ Rayon West 1e klasse A
Jongens B1 Rayon West 2e klasse B
Jongens C1 Rayon West 2e klasse C
Meisjes BM1 Rayon West 1e klasse B
Jeugd D1 Rayon West 2e klasse D
Jeugd D2 Rayon West 2e klasse C
Jeugd E1 Rayon West 2e klasse E
Jeugd E2 Rayon West 2e klasse E

 


Heren 1

Heren 1 17 18

Robert Goedendorp, Timo Heskes, Kevin Bergwerff, Ties Jacobs, Jeffrey Meesters, Jeffrey Bouman, Maik Kok, Thijs Schouten, Sasha Aknaev, Jim Kok, Alex Heskes


Coach: Harry Kok


Heren 2

Heren2 2017 2018

Bart Erkelens, Arthur Kroon, Guillaume van Antwerpen, Frank Greve,Youri Elzinga, Matthew Elzinga, Hans de Hartogh, Marco Kemmers, Martijn Reuvers, Leo Verbrugge, Joey v.d. Meijde, Daniel Aknaev


Heren 3

Heren 3

Lucas Groenewout, Roland Grooten, Dwanye Davids, Danny van den Heuvel, Niek Impens, Sven van Kan, Maarten Weers, Wesley van Kan, Jean Rozendael


coach: Bart Erkelens


Heren 4

Heren4 2017 2018

Rob van Dijk, Chris Gunnewegh, Erik Havelaar, Kees Heskes, Leo Kooijmans, Ges de Jong, Werner Koopman, Romano Lugtenburg, Henk Peijer, Mike Poelman, Paul Reuvers, John Rosbergen, Floris Smit, René Tichelaar, Martin Zweverink, Donavan Wesdorp

Coach:Arthur Kroon


Dames 1

Dames 1

Lindy Poortman, Sascha Schouten, Anouk Grooten, Nora Kamp, Jennie Heskes, Vallerie Rapaille, Monique v.d. Ven, Kayra Schott, Denise Meesters, Chamilla Blokzijl


coaches: Dwayne Davids, Henk Peijer


Jongens A

AJ 2017 2018

Daniel Aknaev, Jordi Bontje, Lars Fikkers, Sam Kocken, Joey van der Meijde, Benjamin Velders, Steven Tieman, Donovan Wesdorp, Rens Zweverink, Gijs van Noort

Coaches: Alex Heskes, Martin Zweverink


Jongens B

Jongens B 2017 2018

Erik Aknaev, Max Greve, Aimane Hadouchi, Lennard de Liefde, Anton Lyczba, Dempsey Pires, Arie Stechman, Joey Stolk, Lucas Vastenhoud, Duco Zweverink, Joost van Beekum

Coaches: Oleg Aknaev, Frank Greve


Meisjes B

BM1 2017 2018

Julia van Aalten, Kiyara Sterre Blokzijl, Roos Brox, Joyce van Diesen, Danique van der Draaij, Amber Dussel, Cloe de Koning, Romy Miltenburg, Faithe Overgaauw, Marijke Roest, Paula Roest, Aricia Snijders, Doenja Stolk

Coaches : Mike Poelman, Jeffrey Meesters, Franklin Overgaauw


Jeugd D1

DG1 2017 2018

Ivan van Aalten, Sem Bak, Laura van der Draaij, Carmen Dussel, Joris Gouweleeuw, Jayden Landman, Sabine Lugtenburg, Sanne van Merwe, Elisa Boom, Joel Petersen, Iwan van den Tol, Mex 't Zand

Coaches: Sascha Schouten, Wesley van Kan, Romano Lugtenburg


Jeugd D2

dick polo

Daphe Breukel, Liam Groenert, Ziyad Hadouchi, Sylvain Heijster, Luna Jungclaus, Timo Klomp, Elsbeth Labee, Stieneke Labee, Jay Mouthaan, Desley Ravensloot, Yara Snoek, Thijs Sterrenborg

Coaches: Alanda Jungclaus, Cees Romers


Jeugd E1

EG1 2017 2018

Lieke Eijgenraam, Sabine Geeraerts, Sil Koopman, Thomas de Kuijper, Finney Landman, Tristan Neve, Dylano Overgouw, Vienna Remeijer, Jason van Soest

Coaches: Kayra Djumina, Cees Eijgenraam, Thijs Schouten


Jeugd E2

EG2 2017 2018

Teun van Grootveld, Milan van der Ham, Pieter Labee, Barend labee, Ilias Renfurm, Thijmen Romers, Kenny Tran, Rayan Zwanenveld

Coaches: Jim Kok, Aimane Hadouchi, Jeffrey Meesters

26 okt 2018
Wedstrijdzwemmen
27 okt 2018 09:00
Heren 1
27 okt 2018 09:00
Wedstrijdzwemmen
27 okt 2018 13:45
Wedstrijdzwemmen
27 okt 2018 17:45
Heren 2
28 okt 2018 09:00
Wedstrijdzwemmen
28 okt 2018 15:00
Wedstrijdzwemmen