Afgelopen zaterdag stond er weer een competitieronde op het programma. In thuisbad de Rozenburcht stond er weer een mooi programma voor ons. Helaas ging de wedstrijd voor de allerjongsten het team onder 10 jaar niet door. De uitploeg kon door allerlei omstandigheden geen ploeg op de been brengen. In plaats van de wedstrijd hebben we er maar een training van gemaakt.
Na deze training ging de eerste wedstrijd van de dag van start en dat was die van de G0.12 (kinderen onder 12 jaar). In de eerste helft van de competitie is er één wedstrijd verloren door het thuisteam en dat was tegen de tegenstander van deze wedstrijd. Zij komen uit Den Haag en spelen onder de naam De Reigers. Coach Bart Erkelens en zijn team spraken voor aanvang een wedstrijdplan af en deze werd naar behoren uitgevoerd. In een spannende pot en door hard werken door het team stond er een 8-5 eindstand op het scorebord.
De uitslagen van 7 maart:
SG SCOM/De Zeehond’73 G.012-2 – De Reigers 8-5
SG SCOM/De Zeehond’73 H4 – Z&PC Aquadraat H4 2-8
SG SCOM/De Zeehond’73 H3 – NZ&PC H2 5-1
SG SCOM/De Zeehond’73 D1 – Rotterdam Ragnar D7 5-9
SG SCOM/De Zeehond’73 Jo.18 – Watervlo Jo.18 6-15
SG SCOM/De Zeehond’73 H2 –
SCOM/De Zeehond’73 is een samenwerking tussen SCOM uit Hoogvliet en ZV De Zeehond’73 uit Rozenburg. De thuiswedstrijden worden afgewerkt in de Rozenburcht. Deze samenwerking is een kleine 10 jaar geleden tot stand gekomen zodat beide clubs samen in elke leeftijdscategorie waterpolo kunnen aanbieden.
Waterpolo is al mogelijk van de leeftijd van zes jaar mits je in ieder geval een A-diploma hebt. Voor de nieuwe competitie voor 2026-2027 hebben wij nog ruimte om nieuwe leden te ontmoeten. Dit kan door langs te komen op maandag van 17.45 – 18.30 uur voor de jeugd tot 15 jaar en op maandag van 20.00 – 21.00 uur voor 15 jaar en ouder.
Voor vragen en info kunt u een mailtje sturen aan waterpolo@zeehond73.nl .
Bovenstaande foto: Rehan Delgado (O.12) in actie richting doel (foto van Darryll van Paridon)
