Trainingen

Aanvang

Einde

De Rozenburcht, Rozenburg

Maandag 17.45
18.30
19.15
20.00
18.30
19.15
20.00
21.30
Waterpolo: DG2-pupillen / E-pupillen / Mini's
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd/ Masters
Waterpolo: Heren 2 / Heren 4 / B-jongens / C-jongens

Dinsdag 06:00 07:30 wedstrijdzwemmen alle leeftijden
Woensdag 17.30
18.15
18.15
18.15
19.00
19.00
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd
Waterpolo: DG2-pupillen / E-pupillen (zwemtraining)
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd

Donderdag 18.00
18.45
20.30
18.45
19.30
21.30
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd
Wedstrijdzwemmen: Minioren/ Junioren/ Jeugd/ Masters
Waterpolo: Heren 1 / Heren 2 / Heren 3 / A-jongens

Vrijdag 17.45 18.30 Waterpolo: Mini’s / E-pupillen / D-pupillen
Zondag 08:30 10:00 wedstrijdzwemmen alle leeftijden

 

Trainingen

Aanvang

Einde

Zwembad Hoogvliet

Maandag 18.00
18.30
19.30
19.45
21.15
19.00
19.30
21.00
21.15
22.30
Waterpolo: E-pupillen / Mini's
Waterpolo: DG1-pupillen
Waterpolo: B-meisjes
Waterpolo: Dames 1 / Dames 2
Waterpolo: Heren 1 / Heren 3 / A-Jongens

Dinsdag 18:00 19:30 wedstrijdzwemmen alleen wedstrijdzwemmers alle leeftijden

Woensdag 18:00 19:00 wedstrijdzwemmen minioren/junioren 1

Donderdag 20.00 21.15 Waterpolo: Heren 4 / Dames /B-jongens

Vrijdag 19.00
19.45
20.30
19.45
20.30
21.15
Waterpolo: E-pupillen / Mini's
Waterpolo: D-pupillen
Waterpolo: B-meisjes / C-jongens


Voor meer informatie over de verschillende takken binnen onze vereniging kunt u contact opnemen via ons contactformulier op de website of op een van de trainingen met onze hoofdtrainers:

Zwemmen: Marjan Vroegindeweij
Waterpolo: Bart Erkelens

21 apr 2018 13:00
Wedstrijdzwemmen
21 apr 2018 13:30
Jeugd DG1
21 apr 2018 14:25
Jeugd EG1
21 apr 2018 14:30
Jeugd EG2
21 apr 2018 14:30
Jeugd DG2
21 apr 2018 16:00
Jongens BJ1
21 apr 2018 16:15
Dames 1
21 apr 2018 16:40
Heren 1
21 apr 2018 17:00
Heren 4
21 apr 2018 17:50
Jongens AJ1
21 apr 2018 18:10
Heren 3
22 apr 2018
Wedstrijdzwemmen
28 apr 2018 13:45
Wedstrijdzwemmen
28 apr 2018 14:30
E- & D-jeugd speelmiddag
29 apr 2018
Wedstrijdzwemmen