In het Seizoen 2016 - 2017 heeft startgemeenschap SCOM/ De Zeehond'73 de volgende teams in de competitie:

Team Poule Afkorting
     
Heren 1 Rayon West 1e Klasse A RW.H1A
Heren 2 Rayon West 3e Klasse D RW.H3D
Heren 3 Rayon West 4e klasse C RW.H4C
Heren 4 Rayon West 5e Klasse B RW.H5B
Dames 1 Rayon West 2e Klasse A RW.D2A
Dames 2 Rayon West 3e Klasse B RW.D3B
Jongens AJ Rayon West Jongens AJ RW.AJ2A
Jongens B1 Rayon West Jongens BJ RW.BJ2B
Meisjes C1 Rayon West Meisjes CM1 RW.CM-2B
Jeugd D1 Rayon West Jeugd D1A RW.DG1A
Jeugd D2 Rayon West Jeugd D2C RW.DG2C
Jeugd D3 Rayon West Jeugd D2D RW.DG2D
Jeugd E1 Rayon West Jeugd E1B RW.EG1B
Jeugd E2 Rayon West Jeugd E2C RW.EG2C

 


Heren 1

Heren 1

Jeffrey Bouman, Roland Grooten, Alex Heskes, Robert Goedendorp, Ties Jacobs, Timo Heskes, Jim Kok, Maik Kok, Thijs Schouten, Sasha Aknaev, Jeffrey Meesters

Coach: Harry Kok


Heren 2

Heren 2

Rob de Bruin, Anton Curovic, Bart Erkelens, Peter van Gemert, Frank Greve, Jan Pranger, Leo Verbrugge, Hans den Hartog, Maarten Weers, Marco Kemmers.


Heren 3

Heren 3

Guillaume van Antwerpen, Kevin Bergwerff, Dwanye Davids, Youri Elzinga, Danny van den Heuvel, Niek Impens, Sven van Kan, Wesley van Kan, Martijn Reuvers

coach: Bart Erkelens


Heren 4

Heren 4

Rob van Dijk, Chris Gunnewegh, Erik Havelaar, Kees Heskes, Leo Kooijmans, Arthur Kroon, Henk Peijer, Mike Poelman, Paul Reuvers, John Rosbergen, Floris Smit, René Tichelaar, Harm van der Werf, Martin Zweverink

Coach:Arthur Kroon


Dames 1

Dames 1

Chamilla Blokzijl, Anouk Grooten, Jenny Heskens-Van Dijk, Nora Kamp, Denise Meesters, Lindy Poortman, Kirsty Poortman, Monique Post, Vallerie Rapaille, Kayra Djumina Schott, Sascha Schouten, Sanne Uitenbroek

coaches: Dwayne Davids, Henk Peijer


Dames 2

Dames 2

Kimberley Broeders, Demi Brox, Lola van de Geijn, Julia Havelaar, Anique Hoogerwaard, Lotte Hoogland, Eva Hoogland, Elise Lankhuizen, Wendy Laurens, Marion Ouwenbroek, Marijke Roest, Josephine Stoel, Anouk Stougje, Lisanne Trompper, Stefanie van der Veen, Sharon van Veghel, Germaine Verwoert, Anneke Wijmans

coach: Anneke Wijmans


Jongens A

Jongens A

Daniel Aknaev, Jordi Bontje, Lars Fikkers, Sam Kocken, Joey van der Meijde, Steven Tieman, Donovan Wesdorp, Rens Zweverink, Gijs van Noort

Coaches: Alex Heskes, Martin Zweverink


Jongens B

Jongens B

Erik Aknaev, Max Greve, Aimane Hadouchi, Lennard de Liefde, Anton Lyczba, Dempsey Pires, Arie Stechman, Joey Stolk, Lucas Vastenhoud, Benjamin Velders, Duco Zweverink, Joost van Beekum

Coaches: Ronald Stolk, Frank Greve


Meisjes C

Meisjes C

Julia van Aalten, Kiyara Sterre Blokzijl, Roos Brox, Danique van der Draaij, Amber Dussel, Romy Miltenburg, Faithe Overgaauw, Aricia Snijders, Paula Roest

Coaches : Mike Poelman, Jeffrey Meesters, Franklin Overgaauw


Jeugd D1

Jeugd D1

Christiaan Dalmeijer, Joyce van Diesen, Nina van de Geijn, Yfke Geurts, Chloe de Koning, Sem Koopman, Jayden Landman, Esmée Nab, Doenja Stolk, Iwan van den Tol

Coaches: Maik Kok, Guillaume van Antwerpen, Werner Koopman


Jeugd D2

Jeugd D2

Carmen Dussel, Rick Fortuin,, Niels Goos, Thijn Jungclaus, Toon Koster, Twan Schouten, Quin Schouten, Ryan Snoek, Yara Snoek

Coaches: Bart Erkelens, Cor Buijs


Jeugd D3

Jeugd D3

Elisa Meyboom, Sanne van de Merwe, Sabine Lugtenburg, Yordi Vo, Laura van der Draaij, Joel Petersen, Robin Bak, Ivan van Aalten, Fleurtje Geurts

Coaches: Sascha Schouten, Wesley van Kan, Romano Lugtenburg


Jeugd E1

Jeugd E1

Daphne Breukel, Teun van Grootveld, Sylvian Heijster, Luna Jungclaus, Jay Mouthaan, Desley Ravesloot, Thijmen Rovers, Thijs Sterenborg

Coaches: Alanda Jungclaus, Cees Romers


Jeugd E2

Jeugd E2

Sem Bak, Lieke Eijgenraam, Joris Gouweleeuw, Sil Koopman, Thomas de Kuijper, Finnley Landman, Tristan Neve,
Dylano Overgaauw, Jason van Soest, Mex 't Zand

Coaches: Cees Eijgenraam, Jeroen Gouweleeuw

27 okt 2017
Spelregelleerlijn C-jeugd
28 okt 2017 13:00
Wedstrijdzwemmen
28 okt 2017 14:00
Jeugd EG1
28 okt 2017 14:15
Jeugd DG2
28 okt 2017 14:40
Jeugd DG1
28 okt 2017 15:00
Jongens BJ1
28 okt 2017 15:45
Meisjes BM1
28 okt 2017 16:30
Heren 2
28 okt 2017 17:15
Heren 3
28 okt 2017 17:25
Jongens CJ1
28 okt 2017 18:00
Heren 4
28 okt 2017 18:45
Jongens AJ1
28 okt 2017 19:40
Dames 1
28 okt 2017 20:25
Heren 1
29 okt 2017 00:00
Wedstrijdzwemmen